Gacsó Ház Ingatlaniroda és Hitelközpont

Elérhetőség
Gacsó Ház Ingatlaniroda és HitelközpontÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 30
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó százhalombatta, Újtelep városrészben egy 90 nm-es 3 hálószobás családi ház!
Százhalombatta
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 778 Є
1 261 538 Ft/m2
Eladó százhalombatta, Újtelep városrészben egy 65 nm-es 1 hálószobás családi ház!
Százhalombatta
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
1 166 667 Ft/m2
Eladó egy idilli családi otthon piliscsaba klotildligeten!
Piliscsaba, Klotildliget
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 580 556 Є
933 036 Ft/m2
BesnyŐn 1236 nm-es telken, 228 nm-es, háromszintes, 10 + 3 szobás, többgenerációs családi ház eladÓ!
Besnyő
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є
872 807 Ft/m2
Pusztaszabolcson 1117 nm-es telken, egyszintes, 116,8 nm-es, 3 szobás, összkomfortos, jó állapotú családi ház eladÓ!
Pusztaszabolcs
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 056 Є
717 094 Ft/m2
Eladó alsógödön, a duna-parthoz közel, egy háromlakásos, összesen 466 nm-es villaépület!
Göd
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 527 778 Є
1 180 258 Ft/m2
Eladó egy 126 négyzetméteres, páratlan hangulatú családi ház
Százhalombatta
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є
1 071 429 Ft/m2
KÁpolnÁsnyÉk, 1481 nm-es telken, egyszintes, 74,4 nm-es, 2 szobás, összkomfortos ikerház fél eladÓ!
Kápolnásnyék
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
877 027 Ft/m2
Ercsi, sinatelep részén 1163 nm-es telken, 151 nm-es, 6 szobás, duplakomfortos családi ház eladÓ!
Ercsi
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 167 Є
522 517 Ft/m2
Eladó 5 szobás családi otthon Érd kedvelt részén!
Érd, Újfalu
Kínálati ár: 149 500 000 Ft
Kalkulált ár: 415 278 Є
854 286 Ft/m2
Diósdligeten, újépítésű ring liget luxus lakÓparkban garázsos ikerházfél eladó!
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 197 000 000 Ft
Kalkulált ár: 547 222 Є
1 100 559 Ft/m2